A Dekmár Autósiskola hétvégi vezetésre is lehetőséget ad

A jogosítványszerzés egyik legnagyobb buktatója, hogy a tanulók a gyakorlásokat nehezen tudják beilleszteni a napirendjükbe. Sokan vannak, akik még tanulnak és az iskolai kötelezettségeik miatt nem mindig tudnak időt felszabadítani a hétköznapokban. Ugyanez a helyzet azoknál is, akik dolgoznak, hiszen a munkahelyi teendők sokszor elhúzódnak és ahelyett, hogy autósoktatásra tudnának menni túlórázniuk kell. És akkor még nem beszéltünk a magánéleti kötelezettségekről, amik szintén gátat szabhatnak a programszervezésnek.

Autósiskola hétvégi vezetés

Éppen ezért a Dekmár Autósiskola hétvégi vezetésre is lehetőséget ad azoknak, akik a hét többi napján nem érnek rá arra, hogy tanuljanak, gyakoroljanak. Ez esetben maga az autósoktatás ugyanúgy zajlik, mint hétköznap, annyi különbséggel, hogy a vezetés időpontjait hétvégére lehet időzíteni. A tapasztalataink azt mutatják, hogy az autósiskola hétvégi vezetés nagy terhet vesz le azok válláról, akik szeretnének jogosítványt szerezni, de hétfőtől péntekig nem tudják megoldani a képzésen való részvételt. Sokan éppen a rugalmasság miatt választják a Dekmár Autósiskolát, mert mi szem előtt tartjuk a tanulók egyedi igényeit, kéréseit, és a lehetőségeinkhez mérten igyekszünk maximálisan eleget tenni azoknak.

Nézze meg a bal oldalon található Dekmár Autósiskola weboldalán található lehetőségeket.