Hogyan zajlik az autósiskola beiratkozás?

Az autósiskola beiratkozás sokkal gyorsabb és egyszerűbb, mint azt sokan gondolják. Nincs szükség végtelennek tűnő ügyintézésre, bonyodalmas papírmunkára. A tanulni vágyóknak csupán annyi a teendőjük, hogy kitöltik a jelentkezési lapot, amin meg kell adniuk a személyes adataikat. Ha valaki az e-learning képzésen szeretne részt venni, akkor lehetőség van az online jelentkezésre is. Ez esetben a weboldalunkon található űrlapot kell beküldeni hozzánk. Ezt követően felvesszük a kapcsolatot a jelentkezőkkel és minden fontos tudnivalót elmondunk, hogy az autósiskola beiratkozás ne vegyen el a kelleténél több időt és energiát.

autósiskola beiratkozás

Pontosan tudjuk, hogy mennyire bosszantó tud lenni, amikor az ügyintézés nehézségekbe ütközik és csak napok, esetleg hetek múlva oldódnak meg a problémák. Mi mindig szem előtt tartjuk, hogy maradéktalanul eleget tegyünk a tanulók elvárásainak és ez az autósiskola beiratkozás esetében sincs másképp. Amennyiben bármilyen kérdés vagy kérés felmerül, akkor az ügyfélszolgálati munkatársaink is rendelkezésre állnak. Válaszolnak a kérdésekre, segítenek az ügyintézésben és részletes tájékoztatást adnak az általunk biztosított képzési rendszerről, az oktatás menetéről, a vizsgákról, illetve az árakról.

Nézze meg a bal oldalon található Dekmár Autósiskola honlapján található lehetőségeket.