A jogosítvány elkezdése online jelentkezéssel

Ha valaki jogosítványt szeretne szerezni, akkor az első lépés, hogy kiválasztásra kerüljön az igényeknek megfelelő autósiskola. A döntést a körültekintő tájékozódás után érdemes meghozni, amikor az érdeklődő minden kérdésére választ kapott és tisztába került azzal kapcsolatban, hogy a pénzéért cserébe mit fog kapni. A jogosítvány elkezdése a jelentkezési lap kitöltésével történik, amikor is a tanulni vágyó megadja a személyes adatait és jelzi az autósiskola felé, hogy szeretné igénybe venni valamelyik szolgáltatását. Ezt követően leegyeztetésre kerülnek a részletek és a jelentkező befizeti a részvételi díjat vagy annak egy részletét. A jogosítvány elkezdése legfeljebb csak néhány munkanapot vesz igénybe.

Kutya az autóban, jogosítvány

 

Amikor véget ér az ügyintézés, megvan a papírmunka és a pénz is beérkezik, akkor a jelentkező elkezdheti a tanulmányait. Amennyiben még nem rendelkezik KRESZ vizsgával, akkor a képzés az elméleti tanórákkal kezdődik. Sikeres vizsga esetén következik a vezető oktatás, amikor is a tanuló a gyakorlatban is hasznosíthatja a KRESZ tanulmányait. Amennyiben érdeklik a részletek, bátran keressen fel minket a megadott elérhetőségeink valamelyikén. A jogosítvány elkezdése nagyon egyszerű, de ha bármiben segíthetünk, akkor csak jelezze felénk!

Tekintse meg a bal oldalon elhelyezkedő Dekmár Autósiskola weblapján található lehetőségeket.